Zespół

Doświadczenie naszego zespołu ekspertów stanowi klucz do sukcesu klientów Eurolinks.
Partnership for great challenges.

 

Krzysztof Bogucki – Prezes Zarządu 

Absolwent Politechniki Gdańskiej i Podyplomowego Studium Strategii Finansowych (Wyższa Szkoła Bankowości, Finansów i Zarzadzania w Warszawie) i Program Management 2008 Harvard Business Review.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym i strategicznym. W latach 2000-2002 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Nordea Bank Polska SA. Współtworząc Bank Komunalny w Gdyni przeszedł pełną ścieżkę kariery bankowej od inspektora kredytowego, następnie dyrektora biura rozwoju strategii, marketingu i nowych produktów po członka zarządu.  Jeden z inicjatorów wejścia kapitałowego Grupy Nordea oraz twórców platformy internetowej banku.
Specjalizuje się w transakcjach kapitałowych, koncepcjach biznesowych, doradztwie w realizacji i sposobach finansowania przedsięwzięć oraz planów inwestycyjnych, pozyskiwaniu kapitału, wsparciu w kontaktach i negocjacjach.

 

Dorota Filipowicz – Członek Zarządu

Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz Podyplomowych Studiów Strategii Finansowych w Wyższej Szkole Bankowości, Finansów i Zarządzania w Warszawie. Specjalizuje się w koncepcjach biznesowych, programach restrukturyzacyjnych, opracowywaniu strategii  rozwoju, doradztwie w zakresie zagadnień biznesowych przy planowanych wydzieleniach, fuzjach i przejęciach zarówno w zakresie całego przedsiębiorstwa, jak i zorganizowanej części. 
Karierę zawodową rozpoczynała w Banku Komunalnym pracując w dziale Kredytów Gospodarczych, następnie w biurze Rozwoju, Strategii i Marketingu, a następnie kierując tym biurem. W Nordea Bank Polska SA pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Bankowości Detalicznej, a następnie Departamentu Analiz i Rozwoju odpowiadając  m.in. za wdrożenia systemu sprzedaży produktów i usług.. Jako Członek Komitetu Kredytowego Centrali banku uczestniczyła w podjęciu decyzji w zakresie ok. 500 wniosków kredytowych klientów oddziałów banku, które podlegały decyzjom kredytowym Centrali.

 

   

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej. [x] ZAMKNIJ