Prezes Grupy Eurolinks przewodniczącym Oddziału "Pracodawców Pomorza" w Gdyni

Aktualności >> Newsy

Z przyjemnością informujemy, że Pan Krzysztof Bogucki, Prezes Grupy Eurolinks., został wybrany Przewodniczącym oddziału „Pracodawców Pomorza” w Gdyni. Oddział został utworzony m.in. z inicjatywy Eurolinks w dniu 29.08.2013 - podczas uroczystego spotkania przedsiębiorców gdyńskich pod przewodnictwem Zbigniewa Canowieckiego Prezesa Zarządu „Pracodawców Pomorza”. Gościem specjalnym spotkania był Prezydent Wojciech Szczurek, który z wielkim entuzjazmem odniósł się do stworzenia gdyńskiej struktury jako części największej organizacji pracodawców w Polsce północnej.

Celem działania Oddziału jest obrona interesów pracodawców, reprezentowania ich wobec władzy ustawodawczej i wykonawczej oraz władz samorządowych. Szczególne cele Oddziału Gdyńskiego są związane z rozwojem innowacji oraz promocją i wspieraniem sportu w Gdyni.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej. [x] ZAMKNIJ