4Capital

Podcasty >> Podcasty

10 maja odbyło się VII Forum Przedsiębiorczości w Gdyni, poświęcone tematyce wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw. Tegoroczne Forum podzielone było na dwie części. W pierwszej części prezentowany był temat przewodni, jakim było partnerstwo lokalne, na przykładzie powiatu kościerskiego. Druga część podzielona została na bloki tematyczne: Finanse, Kreatywność, Dialog oraz Internet.

Prelegentami VII Forum byli również Przedstawiciele Grupy Eurolinks. Prezes 4Capital Przemysław Marchlewicz przedstawił prezentację o możliwości pozyskania kapitału na rozwój biznesu poprzez rynek NewConnect oraz fundusze inwestycyjne.

4Capital powstała z myślą o rosnących potrzebach lokalnych przedsiębiorców związanych z rozwojem polskiego rynku kapitałowego. Przedmiotem działalności jest doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania oraz obsługa transakcji kapitałowych.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej. [x] ZAMKNIJ