O firmie

Jesteśmy wiodącą firmą konsultingową w zakresie usług doradczych dla średnich i dużych przedsiębiorstw działających w Polsce. Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym i finansowym. Zrealizowaliśmy wiele projektów koncepcyjnych oraz projektów nakierowanych na poprawę efektywności operacyjnej klientów, jak np. optymalizacja procesów czy redukcja kosztów. Doradzamy także w zakresie corporate finance: fuzji i przejęć, znajdowania inwestorów i źródeł finansowania, w tym także unijnych.
Doradzamy od dekady
Od 10 lat wspieramy przedsiębiorstwa i instytucje publiczne w przeprowadzaniu złożonych zmian i transformacji przynoszących wartość biznesową. Dzięki połączeniu doświadczenia oraz wiedzy ekspertów branżowych i technologicznych jesteśmy wiarygodnym partnerem, dla którego kolejne wyzwania w biznesie stanowią impuls do rozwoju.
Zdobyte doświadczenie biznesowe zaowocowało powstaniem Grupy Kapitałowej świadczącej poprzez swoje spółki zarówno usługi doradcze, jak i operacyjne. Jesteśmy silnie związani z regionem Pomorza, ale zadania powierzają nam klienci z całej Polski.


 

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej. [x] ZAMKNIJ